AutoCAD Standart

AutoCAD, Autodesk tarafından geliştirilen ve 2D ve 3D çizim ve tasarım yapmak için kullanılan bir bilgisayar destekli tasarım (CAD) programıdır. Mühendisler, mimarlar, teknik ressamlar, ürün tasarımcıları ve daha birçok farklı alanda çalışan profesyoneller tarafından yaygın olarak kullanılır.

AutoCAD Architecture

AutoCAD Architecture, Autodesk tarafından geliştirilen, standart AutoCAD programının özellikle mimarlar için hazırlanmış özel bir sürümüdür. AutoCAD’in temel özelliklerini barındırsa da, mimari çizim ve dokümantasyon sürecini kolaylaştırmak için çeşitli ek araçlar ve işlevler sunar.

AutoCAD Architecture’ın bazı avantajları şunlardır:

  • Mimarlık objeleri: Pencere, kapı, duvar, merdiven gibi mimari nesnelerin önceden oluşturulmuş sembolleri ve stilleri içeren geniş bir kütüphane sayesinde çizim işlemini hızlandırır.
  • Akıllı bileşenler: Mimarlık elemanları birbirleriyle akıllı bir şekilde etkileşime girer. Örneğin, bir pencereyi taşıdığınızda otomatik olarak duvarda da güncelleme yapılır. Bu sayede hata riskini azaltır.
  • 3B modelleme: AutoCAD’e kıyasla daha gelişmiş 3B modelleme yetenekleri sunarak projelerin görselleştirilmesini ve tasarım kararlarının daha kolay değerlendirilmesini sağlar.

Hedef tüm branşlardaki öğrencilerimizin, kendi meslekleri ile alakalı en iyi şekilde proje çizebilmesidir.
Sınıflar Kaç Kişiliktir / Özel Ders Varmı? 
Projeksiyonlu sunum ile 4 kişilik sınıflarda eğitim vermekteyiz. Talep halinde özel ders verilmektedir.
Eğitimi Veren Hoca Kimdir?
Konusunda ilgili üniversite mezunu, uluslararası sertifikasyona sahip ve proje tecrübeli eğitmenler ile eğitim vermektedir.
Eğitime Katılma Yaş Sınırı Nedir?
15 Yaş ve Üzeri kişiler katılabilirler.
Sınıf Derslerinde Hangi Meslek Mensupları Bulunuyor?
Her mesleğin ders programı ayrıdır.

Web Sayfamız yapım aşamasındadır, detaylı bilgi için bizi arayınız!.

Scroll to Top